single
[4]
236845

Na zadnjo tekmo zamudili zaradi zastojev na avtocesti

Avtor: Lamin Diallo
26. 9. 2024, 13.48

Na našem prvem programu bo na sporedu obračun švedske hokejske lige med Frolundo in HV71. Domače moštvo je sezono odprlo z zmago in nato na zadnjem gostovanju po bizarnem spletu okoliščin tekmo polno preobratov izgubilo s 4:3. Gostje iz Jonkopinga v letošnji sezoni še iščejo svojo prvo zmago.

Frolunda, ki je lansko sezono končala na 4. mestu, je letošnje tekmovanje odprla z zmago. Na prvem obračunu so doma s 5:1 ugnali Leskand. Na drugem srečanju so imeli smolo že na poti na gostovanju, ko je ekipni avtobus obtičal v gneči na avtocesti, zaradi česar se je obračun z Rogle začel s polurno zamudo. Gostitelji so povedli že po 21 sekundah in tekma polna preobratov se je končala s 4:3 v prid domače ekipe.

Sedaj varovance trenerja Rogerja Ronnberga čaka obračun s HV71, ki je v lanski sezoni med elito ostal po uspešnih kvalifikacijah za obstanek v ligi. V zmagah so s 4:3 ugnali drugoligaški Oskarshamn.

”Na zadnji tekmi smo zabili tri gole, a se vseeno domov odpravili brez točk, ” je dejal trener domačega moštva Roger Ronnberg. ”Z začetkom sezone sem zadovoljen, a moramo v nadaljevanju popraviti napake. Imamo odlično ekipo za vodenje, naši igralci so zelo kreativni.”

Srečanje med Frolundo in HV71 se bo na našem drugem programu pričelo ob 18:55.

Foto: Petter Arvidson/BILDBYRÅN via Guliver Image

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več