[4]
147211

Muršak ostal pred vrati finala lige prvakov

11. 1. 2022, 21.28

Švedsku Frolundi letos ne bo uspelo ubraniti naslova evropskega prvaka. Po dveh polfinalnih srečanjih so bili namreč boljši nasprotniki Rogleja.

Popolnoma švedski obračun v prvem polfinalu, Frolunda – Rogle, se je končal s slavjem slednjih. Že na prvi tekmi je moral Jan Muršak s soigralci priznati premoč zeleno-belim, podobno je bilo na povratnem srečanju. Po dveh tretjinah je Rogle vodil z 2:0, v zadnji pa je Frolunda poskusila še brez vratarja, da bi nadoknadila štiri gole zaostanka. Ni se jim izšlo, ob zadnjem zvoku sirene je bil rezultat 3:1

Muršak je na ledu prebil 15 minut. Rogle je sicer presenečenje sezone. Letos namreč prvič igra v ligi prvakov.

Drugi polfinalni par je bavarski Red Bull proti Tappara Tampere. Zaradi covid-19 protokola zasedbi še nista odigrali ne prve in niti povratne tekme.

1

Stojanović: Najtežje so tekme po derbijih, Mariboru proti Rogaški zagotovo ne bo lahko (VIDEO)...Več

2

Tavares za Šport TV: Kljub temu, da ne igram več, s svojimi izkušnjami še vedno pomagam ekipi (VIDEO)...Več