single
[2,3194]
161486

Muro okrepil nekdanji član zagrebškega Dinama

Avtor: Šport TV
11. 6. 2022, 08.31

Nogometni klub Mura se je pred prihajajočo sezono okrepil s hrvaškim branilcem Darickom Kobiejem Morrisom, ki je podpisal dvoletno pogodbo, so v petek zvečer sporočili na uradni spletni strani. Šestindvajsetletni v ZDA rojeni osrednji branilec se je v Mursko Soboto preselil iz bosanskega prvoligaša Tuzla City.

Z moštvom iz Tuzle je Morris osvojil drugo mesto v bosanskem državnem prvenstvu, odigral pa je 24 tekem. Pet jih je vpisal tudi v pokalnem tekmovanju. V zadnjih treh sezonah je za Tuzlo skupaj odigral 74 tekem.

Na slovenskih zelenicah je Morris že igral, saj je za Domžale zbral šest nastopov v sezoni 2018/2019. V Syracusu rojeni nogometaš je bil tudi član Dinama iz Zagreba, za prvo ekipo je odigral pet, za drugo pa 62 tekem. Enkrat je bil tudi član hrvaške reprezentance do 21 let.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več