[3137,2]
146942

Müller:”Sreča ni bila na naši strani!’’

8. 1. 2022, 18.51

Vsestranski napadalec münchenskega Bayerna Thomas Müller je po presenetljivem porazu proti Borussii Mönchengladbach strnil misli in razkril, kaj je po njegovem mnenju botrovalo petkovemu neuspehu.

‘’Bavarski velikan’’ je sicer ravno po zaslugi Müllerjeve podaje povedel že v 8.minuti, ko je zadel Robert Lewandowski. Domačim nogometašem pa je v nadaljevanju srečanja še pred koncem prvega polčasa izid uspelo spreobrniti. Za zmago Gladbacha sta zadela Florian Neunhaus in Stefan Lainer.

32-letnik je bil po srečanju razumljivo razočaran. Po njegovem mnenju bi si ‘’Bavarci’’ zaslužili več. ’’Danes sreča enostavno ni bila na naši strani. Imeli smo veliko priložnosti, zato rezultat ne odraža realne podobe tistega, kar se je dogajalo na igrišču.’’

’Prvi polčas je bil nekoliko nenavaden. 25 minut smo popolnoma nadzorovali potek obračuna, nato pa smo v razmaku nekaj minut prejeli dva zadetka. Proti koncu smo popolnoma popustil,’’ je dogodke iz prve polovice obračuna pokomentiral Müller.

V drugem delu je izkušeni napadalec münchenskega Bayerna izpostavil predvsem odnos in izgubljene priložnosti. ‘’V drugem polčasu smo igrali tako, kot da bi se zadovoljili že z enim zadetkom. Navkljub temu, da smo velikokrat izgubili žogo, smo si ustvarili veliko priložnosti. Nenazadnje smo trikrat zadeli okvir vrat.’’

Borussia Mönchengladbach tako še naprej ostaja nerešljiva uganka za ‘’Bavarce’’. Bayern namreč proti njim ni uspel slaviti že na zadnjih treh obračunih. Še posebej boleč je bil poraz v nemškem pokalu. Septembra so varovanci Addija Hütterja slavilii s 5:0.