single
[3]
28361

Mulaomerović novi selektor BiH

Avtor: Rok Grilec
12. 5. 2016, 07.52

Košarkarska reprezentanca Bosne in Hercegovine je dobila novega selektorja. To je postal Damir Mulaomerović, tudi trener Cibone, za katero je dolgo časa tudi uspešno igral. Mulaomerović bo na selektorskem stolčku zamenjal črnogorskega strokovnjaka Duška Ivanovića.

Mulaomerović novi selektor BiH

Za selektorsko mesto sta se potegovala dva trenerja, poleg Mulaomerovića še trener Igokee Duško Bajić. Mulaomerović je v glasovanju članov upravnega odbora zveze BIH dobil sedem glasov, en član pa se je vzdržal.

Nekdanji igralec Cibone, Panathinaikosa, Efesa, Reala, Olympiakosa in še nekaterih klubov bo reprezentanco BiH vodil v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo leta 2017, BiH bo igrala v skupini s Švedsko in Rusijo.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več