single
[2759]
187559
sport_tv_logo_navigation_mini.png

Muamer Vugdalić: Vsi verjamemo, da se Slovenija lahko uvrsti na evropsko prvenstvo (VIDEO)

Avtor: Klemen Verlič
20. 3. 2023, 11.10

Nogometni klubi po Evropi bodo svoje mesto po žarometi v naslednjih dneh prepustili reprezentancam. Te čaka uvodni cikel kvalifikacij za evropsko prvenstvo, ki bo naslednje leto v Nemčiji.

Slovenija se bo za prvi preboj na veliko tekmovanje po svetovnem prvenstvu v Južni Afriki leta 2010 najprej v četrtek v gosteh pomerila s Kazahstanom, nato pa še v nedeljo doma proti San Marinu. Pred pomembnima tekmama, ki si ju boste lahko v neposrednih prenosih ogledali na Šport TV, pa tudi v slovenski nogometni javnosti vlada optimizem.

Po uspešnem zaključku zadnje izvedbe lige narodov se zdi, da bi lahko bila slovenska izbrana vrsta pripravljena na dolgo pričakovani ponoven preboj na evropsko prvenstvo. Pred začetkom kvalifikacij v uspeh varovancev Matjaža Keka verjame tudi selektor reprezentance do petnajst let Muamer Vugdalić, ki smo ga gostili v našem studio pred obračunom Prve lige med Muro in Olimpijo.

VIDEO: Muamer Vugdalić pred začetkom kvalifikacij za evropsko prvenstvo

Kazahstan – Slovenija v četrtek ob 16.00 na Šport TV 1. Studio ob 15.00!

Foto, video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Menjave vratarjev niso pogoste, Riera ima očitno težave s Silvo (VIDEO)...Več

2

Dabanovič: Maribor in Celje zadovoljna z remijem, manjkal je “faktor X” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več