[2085]
123254

Monfilsa ne bo v Monte Carlo

11. 4. 2021, 15.47

Francoski teniški igralec Gael Monfils je moral zaradi poškodbe odpovedati nastop na turnirju v Monte Carlu. Trenutno 13. igralec sveta, ki je na tem turnirju že bil finalist, leta 2016 je izgubil proti Rafaelu Nadalu, ima že deset dni bolečine v stegenski mišici, na zadnjem treningu pred turnirjem so te postale nevzdržne, poroča AFP.

“V soboto se je položaj poslabšal do te mere, da ne morem igrati,” je prek spletnega omrežja sporočil 34-letni Francoz, ki bi se moral v prvem krogu pomeriti s Pablom Andujarjem.

Monfils ni nastopil na turnirjih že od odprtega prvenstva Avstralije, na katerem je izgubil v prvem krogu, izločil ga je Finec Emil Ruusuvuori.