single
[2,3194]
209351

Mladi slovenski reprezentant se vrača v Slovenijo

Avtor: Urban Kolman
20. 11. 2023, 13.48

Nogometni klub Aluminij Kidričevo je okrepil napadalni vezist Tom Kljun, ki bo rdeče-beli dres nosil vse do 31. maja 2025, so danes sporočili iz prvoligaša. Devetnajstletnik je nazadnje nosil dres mlade ekipe italijanskega Lecceja.

Kljun je na Apeninskem polotoku vknjižil 13 nastopov, ob tem je v italijanski primaveri dosegel dva zadetka, v pokalnem tekmovanju pa se je veselil enkrat.

Kariero je začel v knežjem mestu, pred odhodom v Italijo pa je nosil dres sežanskega Tabora.

Doslej je v slovenskem prvenstvu zbral 51 nastopov, tri tudi v pokalnem tekmovanju, enega pa v kvalifikacijah za popolnitev slovenske prve lige. V preteklosti je bil tudi član mlajših selekcij reprezentance, nazadnje je nosil dres do 19 let, v katerem je zbral 11 nastopov, ob tem pa dosegel tudi dva zadetka.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Dramatičen preobrat Skellefteåje na drugi četrtfinalni tekmi SHL (VIDEO)...Več

2

Nespametna izključitev in padec v igri domačih prinesla zmago Francozom (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Slovenija v živo na Šport TV začenja zadnje poglavje za uvrstitev na EP...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

3

Bravo še naprej boleč trn v peti zmajev, Olimpija ob pomembne točke v boju za Evropo (VIDEO)...Več