single
[2]
117918

Mladi Koprčan odslej na stadionu Ennio Tardini

Avtor: Kenny Jan
1. 2. 2021, 09.07

Nogometni klub Koper je v nedeljo na spletni strani sporočil, da se njihov 16-letni napadalec Enej Marsetič seli k italijanski Parmi. Prestop je po poročanju športnega časopisa Ekipe SN vreden najmanj 500.000 evrov, z bonusi za uspešnost pa bi se lahko cena dvignila še za milijon evrov.

Sprva so se dogovarjali za prestop Marsetiča v milanski Inter, a je naposled ta scenarij padel v vodo, mladenič pa je pristal pri Parmi, kjer bo nadaljeval kariero pri mladi ekipi.

“Res smo izredno veseli, ker se je Enej dogovoril s Parmo. Veliko o tem prestopu je bilo že napisano, čeprav v klubu nismo ničesar uradno potrdili. Inter je odstopil od pogodbe, ki smo jo že podpisali. V zares kratkem obdobju se je izkazal tudi njegov agent, ki je poskrbel za novo ponudbo. Je pa tudi res, da so se pri Parmi kot prvi zanimali za Eneja in ga začeli spremljati,” je o zapletu za spletno stran kluba dejal direktor koprske nogometne akademije Andrej Poljšak.

Poleg 17-letnega vratarja Turka, ki igra za selekcijo do 19 let, v članski ekipi Parme igra tudi slovenski reprezentant Jasmin Kurtić.

Vir: STA
Foto: Šport TV

 

Zadnje video vsebine

1

Jorge Simao: Zahtevam zmage, to pa terja agresiven in energetičen nogomet! (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Ne kupujemo Slovencev, zgolj ker so Slovenci”...Več

3

VIDEO: ”Za klub, kot je Maribor, ni težko postaviti ciljev”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: “Ko bo Pancar prišel med najboljših pet, se bo povsem sprostil”...Več

3

Domžalčani strli Triglav in si zagotovili obstanek med slovensko elito (VIDEO)...Več