single
[2]
138784

Milošević ni več trener Olimpije

Avtor: Šport TV
10. 10. 2021, 22.47

Iz tabora Olimpije je tik pred koncem oktobrskega reprezentančnega ciklusa odjeknila novica, da Savo Milošević ni več trener ''Zmajev''.

Njegovo delo bo do nadaljnjega opravljal njegov pomočnik Milan Anđelković.

”G. Miloševiću se zahvaljujemo za opravljeno delo in mu želimo obilo uspeha na nadaljnji življenjski poti,” so zapisali na uradnih kanalih kluba.

Iz zanesljivih virov je do nas pricurljala informacija, da bo vodenje prve ekipe Olimpije znova prevzel Dino Skender.

Vir: NK Olimpija Ljubljana
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več