single
[3194]
287339

Mijatović potrdil, studio ŠTV odločitev pozdravil: V PLT še več priložnosti za domače mlade talente (VIDEO)

Avtor: Klemen Verlič
17. 5. 2026, 10.02

Potem ko so Celjani po porazu proti Kopru v soboto na zadnji domači tekmi sezone dvignili pokal državnih nogometnih prvakov, je pred mikrofon naše televizije stopil tudi Radenko MIjatović.

Predsednik NZS je za Šport TV razrkil svoj pogled na tekmovalno sezono 2025/26 v domačem prvenstvu. Dejal je, da bodo njen konec zasluženo na vrhu pričakali nogometaši Celja. Spregovoril je tudi o črnih pikah v državnem prventsvu, med temi izstopa stečaj Domžal. Mijatović pa je prav tako potrdil, da prihaja nadgradnja pravila za igralce do 21 let. Odslej bo v Prvi ligi Telemach za moštva moral vsaj en slovenski igralec do 21 let vsako tekmo odigrati vsaj en polčas. To odločitev sta v našem studiu pozdravila tudi strokovna gosta Matej Rožič Mavrič in Mustafa Nukić.

VIDEO: Pogovor Radenka Mijatovića za Šport TV

Foto, video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kanarčki potegnili črto pod uspešno sezono: “Z opravljenim delom smo zelo zadovoljni, ekipa ima ogromen potencial”...Več

2

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

3

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več