single
[2]
50855

Mihajlović proti Juventusu izgubil živce, danes še službo, na njegovo mesto Mazzarri (video)

Avtor: Gregor Kovačič
4. 1. 2018, 10.21

Nekdanji srbski nogometni reprezentant Siniša Mihajlović ni več trener italijanskega prvoligaša Torina, poročajo italijanski mediji. Vodstvo kluba mu je to novico sporočilo po pokalnem porazu ekipe proti mestnemu tekmecu Juventusu (0:2), na tej tekmi bil Srb izključen, ker je protestiral po sumljivem drugem golu tekmecev.

 

V Torinu Mihajloviću tega poraza niti ne zamerijo, bolj jih motijo neuspehi na nekaterih drugih tekmah, predvsem pa menijo, da ekipa po letu in pol, kolikor je bil na klopi srbski strokovnjak, nima prave igre.

Torino je hitro našel zamenjavo za odstavljenega trenerja Sinišo Mihajlovića. Namesto njega je vodstvo kluba imenovalo Walterja Mazzarrija, nekdanjega trenerja Napolija in Interja.

Šestinpetdesetletni Mazzarri je nazadnje vodil angleški Watford, ki ga je zapustil ob koncu zadnje sezone.

Mazzarri bo Torino prvič vodil v soboto na tekmi serie A proti Bologni.

Foto: Šport TV

Vir: STA
Video: youtube.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Tudi brez Wirtza in Xhake do zmage...Več

2

Luka Mlakar: Če ne bi bil nogometaš, bi delal na kmetiji (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Je bilo res potrebno? Napadalec Maribora zlomil roko vratarju Celja...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bliskoviti Jan Pancar kot raketa do fantastičnega tretjega mesta na Češkem!...Več

2

VIDEO: Mariborčani premagali Domžalčane in z uvodno zmago sezone pokazali boljši obraz...Več

3

Na težko pričakovani povratek bo vseeno še treba počakati: Tim Gajser se namerava vrniti na VN Švedske...Več