23345

Miami izgubil četrtič zapored, Gogi s 15 točkami

Avtor: Rok Grilec
6. 4. 2015, 08.55

Ekipa Indiana Pacers je v severnoameriški košarkarski ligi NBA premagala Miami Heat s 112:89 in se s slednjo po odstotkih zmag in porazov izenačila na vzhodnem delu lige. Ekipi ena zmaga loči od osmega mesta, ki vodi v končnico. Goran Dragić je za Miami, ki je zabeležil četrti poraz zapored, dosegel 15 točk, pet podaj in tri skoke v 35. minutah.

Njegov brat Zoran Dragić je igral dobre štiri minute, zgrešil edini met, ob tem pa ujel žogo in imel dve podaji za Miami. Prvi strelec tekme in poraženih gostov je bil Dwyane Wade (27 točk), v vrstah zmagovalcev pa je bil najučinkovitejši rezervist Luis Scola (23 točk, 12 skokov). Po poškodbi se je v ekipo Indiane vrnil zvezdnik Paul George in v 15. minutah zbral 13 točk.