single
[4]
194077

Mehle v Tivoliju še najmanj eno sezono

Avtor: Blaž Magdič
1. 6. 2023, 20.55

Hokejist Žiga Mehle bo tudi v naslednji sezoni nadgrajeval svoj hokejski talent in znanje v članskem moštvu SŽ Olimpije, je danes sporočil ljubljanski klub. Napadalec, ki je otrok Olimpijine hokejske šole, je v pretekli sezoni dobil priložnost v članskem moštvu. Zaigral je v ligi ICE in ligi prvakov, kjer je na šestih tekmah dosegel dve podaji.

V regionalni ligi ICE je na 47 tekmah dosegel tri gole in štiri podaje.

“Sem Ljubljančan in v čast mi je igrati za svoj matični klub, kjer sem naredil svoje prve hokejske korake. Prav tako je klub stabilen in igramo v najmočnejši ligi v regiji. Želim si nadgraditi svojo igro in z dobrimi predstavami pomagati ekipi in klubu do zastavljenih ciljev,” je dejal Mehle.

“Za Žigo je vedno veljalo, da je talentiran igralec z veliko hokejskega znanja. Vanj smo v klubu verjeli, že v lanski sezoni je pokazal, da postaja kompleten igralec. Verjamem, da bo postajal vse pomembnejši igralec v naši ekipi,” je dodal direktor kluba Anže Ulčar.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

2

V taboru zmajev po ničli na Bonifiki objokovali zapravljene priložnosti: “Rezultat ne pove celotne zgodbe” (VIDEO)...Več

3

Girard III pred novim evropskim izzivom: “Eurocup je zahteven, ni lahkih tekem, vse ekipe so čvrste” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

2

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več

3

Dudić po pokalnem šoku napovedal velik rez: ”Priložnost so dobili igralci, ki menijo, da lahko igrajo za Maribor”...Več