single
[3194]
224116

Matko za Šport TV: Pokazal sem, da lahko tudi po poškodbi ohranim formo (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
25. 4. 2024, 15.38

Aljoša Matko je s 15 zadetki in 6 asistencami najučinkovitejši igralec Celja, ki bo skušalo v nedeljo pred domačimi navijači proti Olimpiji osvojiti drugi naslov prvaka Prve lige Telemach v svoji zgodovini. Tekma bo v prenosu samo na Šport TV

Aljoša Matko je letošnjo sezono začel, kjer je končal lansko – z izjemno strelsko formo. V minuli sezoni je še pod taktiriko Romana Pilipchuka na zadnjih 5 srečanjih mrežo nasprotnika zatresel kar 8-krat. Na začetku letošnje sezone se je do 12. kroga med strelce vpisal 6-krat in prispeval še 4 asistence, nato pa se je na tekmi z Bravom nesrečno poškodoval in izpustil preostanek jesenskega dela letošnje sezone.

Po operaciji je svojo formo še izboljšal, saj se je v spomladanskem delu Prve lige Telemach med strelce vpisal 9-krat, 2-krat pa se je izkazal tudi v vlogi asistenta. Pred nedeljskim obračunom z Olimpijo, na katerem si lahko Celjani v primeru zmage ali remije že zagotovijo naslov prvaka, je Matko spregovoril o obdobju, ko je moral svoje igralce spremljate s stranskega tira.

VIDEO: Matko o rehabilitaciji in povratku po poškodbi

Celje bo v nedeljo na Šport TV 1 gostilo Olimpijo. Studijski del se bo pričel ob 14:15. Vabljeni v našo družbo!

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Jorge Simao: Zahtevam zmage, to pa terja agresiven in energetičen nogomet! (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Ne kupujemo Slovencev, zgolj ker so Slovenci”...Več

3

VIDEO: ”Za klub, kot je Maribor, ni težko postaviti ciljev”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: “Ko bo Pancar prišel med najboljših pet, se bo povsem sprostil”...Več

3

Domžalčani strli Triglav in si zagotovili obstanek med slovensko elito (VIDEO)...Več