[3194]
175908

Matko po remiju s Koprom: Zaslužili bi si zmago

13. 11. 2022, 17.49

Nogometaši Celja so v 17. krogu Prve lige Telemach remizirali z 1:1 in tako v prvem delu sezone ostali neporaženi na domačem stadionu.

Potem ko je Koper v prvem polčasu povedel po golu Osujija z enajstmetrovke, je v 60. minuti za Celjane izenačil Aljoša Matko. Slednji je poskrbel za to, da bo s soigralci koledarsko leto končal na drugem mestu Prve lige Telemach. Vseeno pa naš sogovornik po tekmi z izplenom ni bil povsem zadovoljen, saj so Celjani predvsem v zaključku tekme vztrajno napadali, a niso uspeli doseči gola za zmago. Matko je bil v pogovoru s Šport TV vseeno bolj zadovoljen s svojo formo in dejstvom, da bo imel s soigralci zdaj precej časa za počitek pred nadaljevanjem sezone.

Foto, video: Šport TV