Matjaž Kek: Nihče ne gre v kvalifikacije, da bi bil simpatičen, a tretji (VIDEO)
Slovenska nogometna reprezentanca v četrtek, 23. marca, začenja misijo EURO 2024. Selektor Matjaž Kek je v torek na Brdu javnosti predstavil seznam vpoklicanih nogometašev za prvi dve tekmi proti Kazahstanu in San Marinu. Vse dvoboje naše izbrane vrste v kvalifikacijah si boste lahko ekskluzivno ogledali na Šport TV.
Pohod proti evropskemu prvenstvu v Nemčiji se začenja na oddaljenem gostovanju v Kazahstanu, kjer Slovenija še nikoli ni igrala. Poleg tega je pred Janom Oblakom in soigralci dvoboj s precej neznano reprezentanco, ki igra domače dvoboje na umetni travi stadiona Astana Arena.
Selektor Kek je sedmi sili priznal, da je skupina zelo tekmovalna in konkurenčna, a da mora biti naša reprezentanca na najvišjem nivoju, če želi sanjati drugi nastop na prvenstvu stare celine.
VIDEO: Matjaž Kek o pričakovanjih pred začetkom kvalifikacij
Kazahstan – Slovenija, 23. marca na Šport TV
Slovenija – San Marino, 26. marca na Šport TV
Foto in video: Šport TV
Spored
07:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
15:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
17:00
3. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
17:15
24. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
17:45
36. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klub
18:15
PRVIČ
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
18:40
V ŽIVO
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
20:40
Vrhunci,
Futsal - Futsal
20:55
V ŽIVO
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
TRENUTNO SE PREDVAJA
23:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
sledi
01:00
Freiburg - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
13:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
17:00
Vrhunci 30. kola,
Nogomet - Bundesliga
18:00
PRVIČ
35. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
18:25
V ŽIVO
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
20:25
V ŽIVO
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
22:30
36. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klub
23:00
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
01:00
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska liga
04:30
24. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
05:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
07:00
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
09:00
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
09:30
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
11:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
15:00
PRVIČ
FIM Snowcross Magazin: 3. oddaja,
Snowcross
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
17:30
PRVIČ
Pure Action: 30. oddaja,
Ekstremni športi
18:00
PRVIČ
World of Free Sports: 17. oddaja,
Ekstremni športi
18:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
20:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
22:30
DANES
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
00:30
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
08:55
V ŽIVO
Maraton: Madrid,
Atletika
11:30
Pure Action: 30. oddaja,
Ekstremni športi
11:55
V ŽIVO
Španska liga: Puente Genil - Nava,
Rokomet
13:45
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
14:15
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio pred Celje - Olimpija,
Nogomet
15:00
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
17:00
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio po Celje - Olimpija,
Nogomet
17:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
17:25
V ŽIVO
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
19:25
V ŽIVO
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
23:30
DANES
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
01:00
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
07:00
Maraton: Madrid,
Atletika
09:30
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
11:30
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
13:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
17:00
PRVIČ
Eredivisie: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
17:55
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Podčetrtek - Triglav,
Košarka
20:00
PRVIČ
Bundesliga: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
21:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
23:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
07:00
Wolfsburg - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
15:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
TRENUTNO SE PREDVAJA
23:00
DANES
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
sledi
01:00
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
09:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
15:00
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
16:30
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
18:25
V ŽIVO
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:30
DANES
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
22:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
00:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
02:00
35. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
02:30
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
03:00
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
05:30
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
07:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
11:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet
15:00
PRVIČ
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
17:30
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
19:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
21:00
DANES
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
23:00
DANES
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
01:00
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
05:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
15:00
World of Free Sports: 17. oddaja,
Ekstremni športi
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
17:30
DANES
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
19:30
DANES
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
23:30
DANES
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
01:30
Maraton: Madrid,
Atletika
04:00
Ženski nogometni magazin: 24. oddaja,
Nogomet
04:30
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
15:30
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
17:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
19:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
21:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
00:00
Eredivisie: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
01:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
06:45
Elversberg - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
29. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
09:15
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
12:30
Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
14:30
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
16:00
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:00
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
19:30
Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
21:30
Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
23:15
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
sledi
00:45
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
01:15
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
03:00
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
06:45
Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
36. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klub
09:15
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:30
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
14:30
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
16:00
Karlsruher - Hertha,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:00
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
18:25
V ŽIVO
Hertha - Hannover,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:30
DANES
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
22:30
DANES
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
00:00
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
01:30
Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska liga
03:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
05:00
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Hertha - Hannover,
Nogomet
08:45
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
10:45
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
12:30
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg,
Nogomet
15:00
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
17:30
DANES
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
19:30
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
21:00
DANES
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
22:45
DANES
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
00:45
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet
02:30
FIM Snowcross Magazin: 3. oddaja,
Snowcross
03:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
08:45
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
10:15
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
12:10
V ŽIVO
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
14:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
14:30
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
14:55
V ŽIVO
Poljska liga, moški: Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet
16:45
DANES
Maraton: Madrid,
Atletika
19:15
Idealna linija: 3. oddaja,
Avtomoto šport
19:30
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
20:00
DANES
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
21:30
DANES
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
23:30
DANES
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
01:15
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg,
Nogomet
06:45
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
08:45
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
10:15
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
12:00
Maraton: Madrid,
Atletika
14:30
Španska liga: Puente Genil - Nava,
Rokomet
16:00
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
18:00
Poljska liga, moški: Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet
19:30
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
21:30
DANES
Liga Nova KBM: Podčetrtek - Triglav,
Košarka
23:00
Futsal: Vrhunci,
Futsal
23:15
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
01:15
2. Bundesliga: Hertha - Hannover,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet