single
[2]
209772

Mario Balotelli z avtomobilom priletel v zid

Avtor: Klemen Verlič
24. 11. 2023, 15.59

Nekdanji italijanski nogometni reprezentant Mario Balotelli je nepoškodovan preživel prometno nesrečo. Triintridesetletni napadalec, ki ima trenutno pogodbo s turško ekipo Adana Demirspor, je v četrtek zvečer z avtom zapeljal v zid v mestu Brescia na severu Italije. Policija za zdaj ni razkrila več informacij o vzroku nesreče.

Kot poroča italijanski športni dnevnik Gazzetta dello Sport ter številni drugi italijanski mediji, je Balotelli naknadno zavrnil preizkus alkoholiziranosti.

Iz njegovega kluba pa so sporočili, da napadalec, ki trenutno zaradi poškodbe ne more igrati, zdaj okreva v domačem okolju.

Balotteli je odraščal v bližini Brescie.

V svoji karieri je nosil drese številnih elitnih evropskih klubov, kot so Milan, Inter Milano, Manchester City, Olympique Marseille in Liverpool. Za azzurre je skupaj odigral 36 tekem.

Foto: Andy Rowland via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Maribor ne sme gledati proti Celju, analizirati mora predvsem sebe (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Olimpija s sanjskim začetkom nove sezone, Dunajčanom nasula osmico...Več

3

Maribor po mojstrovini Soudanija do polnega izkupička proti Muri (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Tim Gajser na Kitajskem prvič po poškodbi na stopničkah! (VIDEO)...Več

2

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več

3

Sanjski dom sanjskega dirkača: Tim Gajser odprl vrata luksuzne hiše in garaže (VIDEO)...Več