single
[2,3194]
208350

Marcel Lorber: O tujini še ne razmišljam (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
11. 11. 2023, 08.42

Jutri popoldan se bosta v mariborskem Ljudskem vrtu v okviru 16. kroga Prve lige Telemach srečala štajerska rivala Maribor in Celje. Med posamezniki, ki bi lahko igrali ključne vloge na zelenici, je tudi mladi vezist vijoličastih Marcel Lorber.

19-letnik iz Rogaške Slatine je član Maribora že tretjo sezono, leta 2021 je prišel iz Aluminija, pri katerem je nase opozoril v kadetski in mladinski konkurenci. Prebil se je v mladinsko izbrano vrsto, za katero je zabeležil že 11 nastopov.

Prejel je tudi že vabilo v mlado reprezentanco do 21 let, a nastopa pri Milenku Ačimoviču še ni vpisal. Verjetno se bo tudi to zgodilo zelo kmalu, saj gre za enega najbolj nadarjenih mladih nogometašev v deželici na sončni strani Alp.

Nedeljski studijski program pred derbijem Maribor – Celje bomo od 14:15 naprej na Š1 obogatili tudi s prispevkom o Marcelu Lorberju.

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Rožič Mavrič po Švici: “Matematika je preprosta, novembra potrebujemo šest točk, ta reprezentanca je tega sposobna” (VIDEO)...Več

2

Zmaji prvič izgubili pred domačimi navijači, Innsbruck slavil po podaljšku (VIDEO)...Več

3

Karničnik: “Ostali sta še dve tekmi, kjer ne šteje več nič drugega kot dve zmagi in nekaj pomoči Švice” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kek: “Zdaj se vidi, kaj smo pustili na Kosovu, a vemo, kje smo, in treba bo tvegati več” (VIDEO)...Več

2

Zmaji presenetili Hapoel: Po preobratu do velike zmage (VIDEO)...Več

3

Pancarjev štart za učbenike in Gajserjeva nepopustljivost Sloveniji prinesla rekordno peto mesto (VIDEO)...Več