single
[2,3194]
279134

Majevski po porazu: “Olimpija ni bila boljša, kaznovala je naše napake” (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
8. 2. 2026, 17.34

Celje je v krogu 21. kroga Prve lige Telemach še drugič v sezoni izgubilo. Grofi so morali priznati premoč Olimpiji, ki je v Stožicah slavila s 3:1. To je bil hkrati prvi poraz pod vodstvom novega trenerja Ivana Majevskega.

Trener Celja je po porazu dejal: “Mi smo imeli žogo, oni so vse zadetek dosegli iz tranzicije. Čakali na naše izgubljene žoge. Če boste analizirali tretji zadetek, je prišel ravno po dolgi žogi. Tudi v prvem polčasu so dvakrat nabili žogo in prišli ena na ena. To moramo popraviti. Pri zadetkih smo delali osnovne napake. Zame Olimpija ni bila boljša v igri. Izkoristila je naše neumnosti in si ustvarila priložnost. V zadnjih dvajsetih minutah smo pokazali nogomet, ki ga hočemo, in znamo igrati. Tako moramo igrati celotno tekmo.”

V nadaljevanju se je osredotočil na taktični načrt grofov in razložil, zakaj je Mario Kvesić tekmo začel na klopi.

VIDEO: Majevski po porazu

Video is not available for your country.

Branilec Nieto je po tekmi povedal: “Prejeli smo tri lahke zadetke. Ko v obrambi igraš tako slabo, je težko dobiti tekmo.”

Dodal je, da mora ekipa ostati skupaj in se osredotočiti na naslednjo tekmo.

VIDEO: Nieto po porazu

Video is not available for your country.

Video: Šport TV
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Svit Sešlar: “Vrnitev v Slovenijo ni korak nazaj” (VIDEO)...Več

2

Dudić z obljubo navijačem: “Prvi polčas je pokazal, kako želimo igrati in kaj lahko pričakujete” (VIDEO)...Več

3

Bayern še drugič zapored brez zmage: Vušković ustavil Bavarce (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več