single
[2]
289743

Madridski Real tudi uradno pripeljal španskega reprezentanta

Avtor: Blaž Magdič
15. 6. 2026, 15.00

Madridski Real je v objavi na spletni strani potrdil nakup španskega levega bočnega branilca Marca Cucurelle iz vrst londonskega Chelseaja. Po informacijah španskih in angleških medijev so Madridčani za 27-letnika odšteli 55 milijonov evrov, z bonusi pa lahko znesek naraste do 60 milijonov.

Cucurella, ki je del španske reprezentance na svetovnem prvenstvu v ZDA, Mehiki in Kanadi, je s kraljevim klubom podpisal pogodbo do konca sezone 2031/32.

Kariero je zdaj 27-letnik začel pri Realovem večnem tekmecu Barceloni, a zanjo vpisal le en nastop, nato pa je igral za Getafe in Brighton, preden je leta 2022 za 65 milijonov evrov prestopil k Chelseaju.

Zdaj se seli nazaj v Španijo, potem ko je v zadnji sezoni za Chelsea zbral 50 nastopov v vseh tekmovanjih ter dosegel en gol in prispeval štiri podaje.

Za špansko člansko izbrano vrsto je doslej zbral 24 nastopov in dosegel en gol. Španijo prav danes čaka uvodna tekma SP proti Zelenortskim otokom. Začela se bo ob 18. uri.

 

Foto: AP Photo/Fernando Llano via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več