single
[2]
62463

Lupeta okrepitev Olimpije v napadu

Avtor: Marko Premrl
24. 8. 2018, 17.40

Branilci naslova državnih in pokalnih nogometnih prvakov iz Ljubljane so se okrepili z napadalcem Juciejem Lupeto. Petindvajsetletni Portugalec, ki je zadnje leto in pol igral za prvoligaš iz Celja, je z Olimpijo podpisal triletno pogodbo, je sporočil ljubljanski klub.

Visokorasli napadalec je v dresu rumeno-modrih na šestih tekmah letošnje sezone dosegel tri gole, skupaj pa je za Celje odigral 46 tekem. “Ponosen sem, da sem podpisal za Olimpijo, ki jo dobro poznam. A nekaj je, ko igraš proti velikemu klubu, nekaj pa je, ko si član velikega kluba,” je o prestopu za Olimpijino spletno stran dejal Lupeta.

Pred prihodom v slovensko prvo ligo je Lupeta slabi dve leti igral v južnoafriškem prvenstvu za Ajax Cape Town in Bidvest Wits, pred tem med leti 2014 in 2015 za Vitoria Setubal v portugalski prvi ligi, med 2013 in 2014 pa je bil član madžarskega Videotona.

Kluba nista razkrila finančnih podrobnosti prestopa Lupete, po spletni strani transfermarkt pa je tržna vrednost nogometaša ocenjena na 400.000 evrov.

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Kapetan Blažič o začetku priprav Cedevite Olimpije: “Želimo narediti še korak naprej v primerjavi z lansko sezono” (VIDEO)...Več

2

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Trenerska “zmaga” Trenčovskega nad Milaničem? Morda ne, je pa dokazal, da se zna odlično prilagajati! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več