single
[3194]
200607

Luka Topalović: Trenirati sem začel s štirimi leti (VIDEO)

Avtor: Gregor Kovačič
19. 8. 2023, 16.34

Pri domžalskem nogometnem kolektivu, ki ga je po slovesu Simona Rožmana prevzel stari znanec prvoligaških zelenic Dušan Kosič, v letošnji sezoni veliko pričakujejo od mladega Luke Topalovića. 17-letnik je prve nogometne korake storil na Prevaljah, kmalu je sledil klic Vijoličastih iz štajerske prestolnice.

Napadalno usmerjen vezist, ki še ni dosegel polnoletnosti, ima za seboj že pestro nogometno pot. Od začetkov v Prevaljah in selitve v NK Maribor, do končne uveljavitve v Domžalah, kjer je nastopal v mladinskih selekcijah. V članski konkurenci pa je zbral 14 nastopov, dosegel dva zadetka in dvakrat uspešno podal svojim soigralcem.

V letošnji sezoni je na vseh tekmah dobil priložnost v rumenem dresu in postaja eden najbolj obetavnih mladcev v PLT.

Daljši prispevek in pogovor z Luko si oglejte v studijskem programu pred dvobojem med Domžalami in Celjem, v nedeljo 19.30 na ŠPORT TV1.

 

Foto&video: ŠPORT TV

Zadnje video vsebine

1

Brečko predstavil vizijo: “Olimpija je speči velikan, številni vidijo težave, jaz pa potencial” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Na Krimu pospremili letošnji malonogometni “Pozdrav poletju”...Več

3

VIDEO: Gol, ki ga v Sloveniji še niste videli, na Vrhniki je zadel s škarjicami...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Odličen izplen za Slovenca v Latviji, Gajser tik pod zmagovalnim odrom, Pancar do rezultata sezone...Več

2

Mišo Brečko je novi trener Olimpije!...Več

3

Vinícius prišel, videl, a še zdaleč ne zmagal...Več