Luka Topalovič: Lahko se kosamo s Celjani in zmagamo (VIDEO)
Avtor: Luka Cotič
20. 8. 2023, 11.10
Zadnjo tekmo petega kroga nove sezone Prve lige Telemach bosta v Športnem parku ob Kamniški Bistrici igrala NK Domžale in NK Celje. Neposredni prenos srečanja bomo pospremili s studijskim programom, v katerem boste lahko videli prispevek o nadarjenem najstniku.
Luka Topalovič je nogometaš, čigar ime v zadnjem času vse bolj pogosto slišimo. Govora je o 17-letnem napadalnem vezistu Domžal, ki je v prejšnjem krogu dosegel zadetek na gostovanju pri Olimpiji na našem največjem nogometnem objektu.
Mladenič s Prevalj na Koroškem je v Prvi ligi zbral 15 nastopov in dva zadetka. Debi je vknjižil že v zaključku sezone 2021/22 na domači tekmi proti naslednjemu nasprotniku Domžalčanov. Celje ob Kamniški Bistrici ni slavilo na zadnjih petih obiskih.
Tekma med Domžalami in Celjem se bo na Šport TV 1 začela ob 20:15, že ob 19:30 pa ste vabljeni v naš studio. Bodite v družbi prvakov!