187253

Lorbek: Barišić je vrhunska okrepitev, razbremenil bo Kotnika! (VIDEO)

Avtor: Šport TV
17. 3. 2023, 11.46

Koper je v derbiju 27. kroga Prve lige Telemach prišel do zmage na gostovanju pri Muri z 2:1. Šlo je za neposreden spopad za Evropo, po katerem so se 'Kanarčki' dvignili na peto mesto in z njega izrinili prav moštvo Dejana Grabića. Veliko je k uspehu prispeval Maks Barišić, ki je skupaj z Andrejem Kotnikom vstopil približno 10 minut po začetku drugega polčasa.

Mura je povedla v 54. minuti prek koga drugega kot svojega daleč najučinkovitejšega strelca Mirlinda Dakuja, čez nekaj trenutkov pa je strateg Kopra Zoran Zeljković urgiral na način, ki je spremenil potek tekme. V igro je poslal Andreja Kotnika in Maksa Barišića. Slednji je v 66. minuti najprej priigral enajstmetrovko, naposled pa jo tudi realiziral in Kopru priigral prvo spomladansko zmago.

Po mnenju našega strokovnega sodelavca je ekipa enostavno vedela, da bo s Kotnikom in Barišićem v igri veliko lažje in zaradi tega nastopila bolje. O tem in še več pa v spodnjem prispevku.

Naslednja tekma Prve lige Telemach: Mura – Olimpija, v nedeljo, ob 17.30 (studio ob 16.45), v družbi prve slovenske športne televizije!