single
[4]
214374

Ljubljančani po zmagi samozavestni, a pazljivi: “Prihajajo tekme za zlata vredne točke” (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
15. 1. 2024, 09.32

Hokejisti SŽ Olimpije so se v nedeljo po dveh zaporednih porazih v razširjenem avstrijskem prvenstvu že vrnili na zmagovita pota. Slovenski prvaki so v Hali Tivoli gostili italijanski Bolzano in v 40. krogu rednega dela vpisali pomembno zmago s 3:0.

Ljubljančani so bili večji del tekme boljši nasprotnik, kar je v izjavi za našo televizijo izpostavil tudi najboljši posameznik tekme Žiga Pance. Izkušeni slovenski reprezentant se je podpisal pod zadnji gol na tekmi, že v prvi tretjini pa sta bila natančna Miha Zajc in Žiga Mehle.

“Zavedamo se, da so pred nami tekme, ki prinašajo zlata vredne točke,” je opozoril Pance, saj prihajajo trije izjemno pomembni dvoboji proti Asiagu, Grazu in Pustertalu.

Zmaji so s 50 osvojenimi točkami na devetem mestu lige ICEHL, šest najboljših ekip se uvrsti neposredno v četrtfinale, moštva, ki bodo razvrščena od sedmega do desetega mesta pa se podajajo v osmino finala in v boj za preostali dve vozovnici za četrtfinalno fazo tekmovanja.

Video is not available for your country.

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Jorge Simao: Zahtevam zmage, to pa terja agresiven in energetičen nogomet! (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Ne kupujemo Slovencev, zgolj ker so Slovenci”...Več

3

VIDEO: ”Za klub, kot je Maribor, ni težko postaviti ciljev”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: “Ko bo Pancar prišel med najboljših pet, se bo povsem sprostil”...Več

3

Domžalčani strli Triglav in si zagotovili obstanek med slovensko elito (VIDEO)...Več