[2]
92139

Ligue 1: Marseille s preobratom premagal Bordeaux in drži tempo PSG-ja

6. 12. 2019, 17.36

Po zaostanku z 0:1 je Marseille v drugem polčasu tekme proti Bordeauxu dosegel tri gole ter tako nadaljuje niz zbiranja treh točk. Nekdanji francoski in tudi evropski prvaki so slavili že na šesti tekmi zapovrstjo in tako s petimi točkami zaostanka ne dovolijo PSG-ju prehitrega pobega. Tokratni krog je bil sicer sila po godu domačim ekipam. Na osmih srečanjih so namreč tri točke ostale v žepu gostiteljev.

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več