[2]
117241

Ligue 1: Lille z zmago nad Rennom znova ujel PSG, Lyon razbil St. Etienne

22. 1. 2021, 11.13

21. krog Ligue 1 je v soboto postregel z dvema tekmama. Popoldne je v Lensu gostovala ekipa Nice in na jug Francije odnesla vse tri točke. Zvečer je bil v kneževini na sporedu še derbi velikanov, Monaco je gostil Marseille in s prepričljivo predstavo zmagal še četrtič v nizu. V nedeljo je Bordeaux doma z 2-1 odpravil Angers. Metz je Nantes ugnal z 2-0, Reims pa Brest z 1-0. Na derbiju kroga med Rennom in Lillom je tri točke domov odnesel slednji in se PSG-ju znova pridružil v vodstvu. Krog je z visoko zmago proti St. Etiennu zaokrožil Lyon, ki je bil boljši s kar 5-0.