[2]
115359

Ligue 1: PSG visoko zmagal, a Lyon in Lille sta še vedno spredaj

23. 12. 2020, 10.48

Brez vsakršne možnosti za presenečenje je bil Strasbourg v 17. krogu Ligue 1 na gostovanju pri PSG-ju. Parižani so slavili s 4:0, a ni bilo dovolj, da bi leto 2020 končali na prvem mestu. Tri točke sta namreč zabeležila tako Lyon kot Lille. Prvi so bili s 3:0 boljši od Nantesa, drugi pa zmagali z golom v 86. minuti proti Montpellierju. Boju za visoka mesta se je znova priključil tudi Rennes.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več