63951

Ligue 1: PSG boljši od Rennesa, Lyon nasul štiri Marseillu

Avtor: Gregor Kovačič
22. 9. 2018, 23.44

Petkov remi med Monacom in Nimesom je bil uvod v serijo negativnega trenda gostujočih ekip. Tudi na sobotnih obračunih moštva, ki so igrala daleč od doma, niso uspela priti do treh točk. V nedeljo je niz prekinil PSG, ki je s 3:1 premagal Rennes, z odličnimi predstavami nadaljuje Thomas Meunier, ki je bil strelec za Parižane že med tednom v Ligi prvakov proti Liverpool, proti Rennesu pa je prispeval gol in podajo. Večerni dvoboj med Lyonom in Marseillom so dobili domačini s 4:2, dvakrat je bil pri zmagovalcih natančen Bertrand Traore.

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več