single
[2]
63890

Liga Evropa: Zmaga Stojanovića, remi za Verbiča, poraz Kampla

Avtor: Gregor Kovačič
20. 9. 2018, 23.24

Medtem ko je Dinamo v Zagrebu napolnil mrežo Fenerbahčeja (4:1), sta Kampl in Verbič, ki sta prav tako igrala vseh devetdeset minut, dobila zadetka v zadnjih minutah.

Dinamo Kijev je v prvem polčasu prišel do vodstva z 2:1 – pri drugem zadetku je s strani žogo v kazenski prostor poslal prav Verbič, izenačujoči zadetek pa so gostje iz Astane dosegli v 95. minuti.

Kevin Kampl bi lahko proti svojemu nekdanjemu klubu postal junak, saj je v 82. minuti natančno podal Yussufu Poulsenu, ki je z glavo zadel za 2:2, toda gostje iz Salzburga so v 89. minuti zadeli za vse tri točke. Natančen je bil Fredrik Gulbrandsen, ki je v igro vstopil pet minut prej.

Uvodne točke se je veselil tudi Miha Mevlja, saj je njegov Sankt Peterburg remiziral v Koebenhavnu (1:1), 28-letni Ljubljančan pa je soigralce spremljal s klopi.

Foto: Šport TV

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Mitrović in Kapun o sporu Vidovška in Raula: “Stvari se ne rešuje vročih glav!”...Več

3

Sanchez: “Maribor je bil boljši, a mi bi morali imeti enajstmetrovko” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

2

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

3

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

4

Pirati varno do zaklada...Več