single
[2]
81359

Legenda Barce izbrala: On je pravi za klub!

Avtor: Blaž Magdič
11. 6. 2019, 08.49

Že med lanskim poletjem se je glasno govorilo o prihodu Griezmanna v vrste Barcelone, a na koncu se je prestop izjalovil. Saga se je ponovno začela pred nekaj tedni, a zdi se, da bo vse skupaj tudi tokrat pa padlo v vodo. Vse bolj glasno se omenja povratek Neymarja na stadion Camp Nou.

Ljubitelji katalonskega kluba so tako v razcepu. Je prava rešitev za Blaugrano francoski as ali igralec, ki je nekoč ob Messiju in Suarezu že navduševal? Svojo plat zgodbe je predstavil tudi sloviti Rivaldo, ki ima v Barceloni velik ugled.

“Med Griezmannom in Neymarjem bi prav vedno izbral slednjega. Ne zato, ker je moj rojak, a zato, ker mislim, da bolje ustreza Barceloni. Rojen je za ta klub in sistem igre,” je španski sedmi sili dejal Brazilec, ki je v modro-rdečem dresu navduševal pet let (1997-2002).

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Gajser po padcu ostal brez stopničk, Pancar v drugo precej boljše (VIDEO)...Več

2

Pancar pred nadaljevanjem optimističen: ”Verjamem, da bom skozi sezono še boljši” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Gajser kljub bolečinam pred nedeljsko dirko z razlogi za optimizem...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več