single
[2]
101952

Lautaro v očeh Messija naravnost spektakularen

Avtor: Blaž Magdič
16. 5. 2020, 19.56

Prvič po povratku v proces treninga ob prekinitvi španskega prvenstva zaradi pandemije koronavirusa je za katalonski časnik Mundo Deportivo spregovoril tudi Lionel Messi. Seveda se ni mogel izogniti vprašanjem o rojaku Lautaru Martinezu.

Mladi napadalec argentinske izbrane vrste in milanskega Interja se že nekaj tednov povezuje s prestopom v katalonsko prestolnico, intenzivni pogovori med kluboma naj bi že potekali, čeprav kapetan Barce o tem ne ve nič.

“Odkrito povedano, nimam pojma, ali pogajanja potekajo,” je dejala desetica Blaugrane, ki pa priznava, da je mlajši rojak sijajen.

“Že nekajkrat sem povedal, da je Lautaro odličen napadalec. Gre za izjemno močnega igralca, ki je odličen v preigravanju ena na ena, zna dobro zadržati žogo. Videlo se je, da bo postal igralec visokega kova, a zdaj je res spektakularen,” je navdušeno zaključil Messi, ki je s svojo izjavo še dodatno nakazal, da bi lahko z 22-letnim rojakom kmalu zaigral tudi v klubskem dresu.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več