[2]
83482

Lampard na prvi tekmi z ekipo Chelsea remiziral

11. 7. 2019, 15.22

Frank Lampard svoje prve tekme v vlogi trenerja angleškega velikana Chelsea ni začel z zmago, saj je na prijateljski tekmi v Dublinu remiziral z 1:1 proti Bohemiansu. Na igrišču v irski prestolnici so bili v zasedbi iz Londona v vsakem polčasu drugi igralci, za angleškega premierligaša pa je zadel belgijski reprezentant Michy Batshuayi.

Batshuayi, uspešen je bil v osmi minuti, je zadnjih 18 mesecev igral kot posojen igralec za Borussio Dortmund, Valencio in Crystal Palace. Ob koncu tekme je izenačil Eric Molloy. Slednji je pred tem igral na Novi Zelandiji, v igro pa je vstopil deset minut pred zadetkom, ki je prinesel izenačenje v 89. minuti.

Igralci Celsea bodo naslednjo tekmo prav tako igrali v Dublinu, v soboto s Patrickom, sledila bo turneja na Japonskem in dvoboja z moštvoma Kawasaki Frontale in Barcelono.