single
[38]
74411

Kyrgios osvojil turnir v Acapulcu

Avtor: Marko Premrl
3. 3. 2019, 11.36

Avstralec Nick Kyrgios je v finalu teniškega turnirja ATP v Acapulcu z nagradnim skladom 1,8 milijona dolarjev s 6:3 in 6:4 premagal tretjega igralca sveta Nemca Alexandra Zvereva, ki tako letos ostaja brez turnirske zmage.

Kyrgios je osvojil deseto turnirsko zmago in prvo po Brisbanu januarja 2018.

Na poti do naslova je premagal tri igralce iz top 10 lestvice ATP, v drugem krogu je izločil drugega igralca sveta Španca Rafaela Nadala, v polfinalu številko devet Američana Johna Isnerja, v finalu pa še Zvereva.

Za prvi niz je bila odločilna četrta igra, ko je Kyrgios odvzel servis Zverevu za vodstvo 4:1, ob čemer je Nemec v jezi zlomil svoj lopar.

V drugem nizu je najprej Kyrgios odvzel servis Nemcu, a naslednjo igro na svoj servis izgubil. V peti igri je Avstralec znova odvzel servis tekmecu in dvoboj potem mirno pripeljal do konca.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Trije koraki in projektil iz 30m, vratar Werderja pa je poletel v prazno...Več

2

Presenečenje v Münchnu: Zadnjeuvrščeni Mainz odščipnil točko vodilnemu Bayernu (VIDEO)...Več

3

Borussia po spodrsljaju v Freiburgu zapravila priložnost za skok na drugo mesto (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več