single
[3]
232878

Krka pripeljala ameriškega centra

Avtor: Aljaž Pirnat
9. 8. 2024, 18.23

Slovenski košarkarski prvoligaš Krka se je okrepil na položaju centra. Kot so sporočili iz kluba, bo novomeški dres nosil 29-letni Američan Brady Skeens.

“Zadovoljni smo, ker se nam je pridružil Brady Skeens, ki bo okrepil našo igro pod košem. Ob svojih dokazanih in videnih kvalitetah v ekipo prinaša nepopustljivost, v dosedanji karieri pa se je izkazal kot dober moštveni igralec,” je ob podpisu pogodbe z novincem povedal direktor kluba Jure Balažić.

Brady se je šolal na univerzi Washburn, kjer je med letoma 2014 in 2018 odigral 102 tekmi za tamkajšnjo študentsko ekipo. Po odhodu iz ZDA je igral v Kanadi, na Finskem, Izraelu, Turčiji in Italiji, kjer je zadnji dve sezoni nosil dres ekipe Piacenze. V minuli sezoni je v 32 minutah na tekmo dosegal 10,5 točke in 10,3 skoka.

“Za prihod v Krko sem se odločil, ker sem dobil dobro priložnost za igranje na visoki tekmovalni ravni: tako v ligi Aba kot v slovenskem državnem prvenstvu. Vsako tekmo v dresu Krke bom odigral tako, kot da je moja zadnja. Dal bom vse od sebe in naredil vse, kar je v moji moči, da ekipi pomagam. Komaj čakam, da spoznam navijače. Veselim se tekem v Novem mestu,” pa je dejal 203 centimetre visoki Skeens.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Lakersi po napeti končnici izgubili z Orlandom, Dončić preveč neodločen v ključnih trenutkih (VIDEO)...Več

2

Cvijanović in Mitrović pred povratno tekmo: Evropske tekme so drugačne, a Celje je boljše od Drite in bo napredovalo! (VIDEO)...Več

3

Analiza ŠTV: Soudani je sprejel novo vlogo, a ostaja vzor, mojster in odločilni faktor! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več