single
[9]
16990

Kriminalci želeli oskruniti grob Enza Ferrarija

Avtor: Rok Grilec
29. 3. 2017, 13.51

Italijanska policija je sporočila, da je preprečila kaznivo dejanje, v katerem je skupina kriminalcev nameravala ukrasti krsto oziroma posmrtne ostanke ustanovitelja ekipe formule 1 Ferrari. Kriminalna združba je nameravala za truplo Enza Ferrarija zahtevati odkupnino.

Ustanovitelj ekipe Ferrari je umrl leta 1988, star 90 let. Pokopan je v družinski grobnici v Modeni, na njegovem grobu je težka marmorna plošča, grobnica pa je zavarovana z železno ograjo.

 

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več