single
[4]
91631

Kralji visoko premagali otočane, Kopitarju spet točka

Avtor: Marko Premrl
28. 11. 2019, 07.55

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL v domači dvorani Staples Center visoko, s 4:1 premagali New York Islanders. Dustin Brown in Alex Iafallo sta vsak dosegla gol in podajo, tudi slovenski zvezdnik Anže Kopitar je s podajo spet v statistiko vpisal točko, skupaj jih ima to sezono že 27. Vratar Jonathan Quick je zbral 24 obramb.

Izkazala sta se še Jeff Carter z golom z igralcem več na ledu, in Matt Roy z golom, kralji pa so prišli do pete zmage na zadnjih osmih tekmah.

Edini zadetek za otočane je dosegel Derick Brassard.

Naslednja tekma kralje čaka v petek, ko bodo gostovali pri kalifornijskih tekmecih San Jose Sharks, dvoboj si boste lahko od 22.05 dalje ogledali na Š2. 

 

Foto: Šport TV
VIR:STA

Zadnje video vsebine

1

Celjski vezist o padcu forme v zadnjem obdobju: “Ne bi rekel, da je to zaradi menjave trenerja” (VIDEO)...Več

2

Lakersi brez LeBrona še naprej v sijajni formi: Tandem Luka-Reaves utišal volkove (VIDEO)...Več

3

Kaos v Argentini: Kamikaze Jonass med žrtve vpletel tudi Pancarja (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

2

Iranska past za Infantina...Več

3

Zamaskirani navijač izklopil VAR: Sodnik ostal pred črnim zaslonom (VIDEO)...Več