[4]
67611

Kralji kljub Kopitarjevemu golu in podaji praznih rok iz Nashvilla

18. 11. 2018, 09.11

Ekipa Nashville Predators je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma s 5:3 premagala moštvo Los Angeles Kings, ki je po zadetku slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja v sedmi minuti druge tretjine sicer povedlo z 2:1. Za domače je Calle Jarnkrok prvič na eni tekmi dosegel tri zadetke, Ryan Ellis in Roman Josi pa sta dodala po dve podaji.

Kopitar je bil tudi podajalec pri zadetku Alexa Iafalla sredi druge tretjine, s katerim so kralji povedli s 3:2, vendar jih v zadnjem delu ni mogel rešiti niti vratar Cal Petersen, ki je imel skupaj 38 uspešnih posredovanj. Los Angeles je tako izgubil četrtič na zadnjih petih tekmah in bo skušal niz prekiniti v noči na torek, ko bo gostoval v St. Louisu pri ekipi Blues.