[4]
70698

Kralji kljub golu Kopitarja izgubili v San Joseju

8. 1. 2019, 09.28

Hokejisti Los Angelesa so ponoči v severnoameriški ligi NHL gostovali v San Joseju in kalifornijski derbi izgubili s 3:1. Za Kralje je v 24. minuti edini gol dosegel Anže Kopitar, ki je po podaji Ilije Kovalčuka in Dustina Browna izenačil na 1:1.

Tekmo je v 30. minuti odločil Čeh Tomaš Hertl, vsega 20 sekund pred koncem pa je zmago gostiteljev ob igralcu več na ledu potrdil Joe Thornton. Pred tem je San Jose že v prvem delu v 18. minuti v vodstvo popeljal Joonas Donskoi, podajalec pri vseh treh golih pa je bil Erik Karlsson.

Ekipo Los Angelesa, ki je spet na dnu zahodne konference, zdaj čakata kar dva prosta dneva, nato pa v Kalifornijo prihaja zadnjeuvrščena ekipa lige in vzhoda Ottawa.

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več