[2]
50868

Copa del rey: Barcelona remizirala s Celto, Madrid v zaključku strl Numancio

4. 1. 2018, 16.12

Po končanih prvih dveh četrtkovih obračunih 1/16 finala španskega kraljevega pokala v taboru vodilne ekipe španskega prvenstva Barcelone niso najbolj zadovoljni. Nogometaši katalonskega ponosa so namreč na gostovanju proti Celti iztržili le remi. Mladi up Barcelone Jose Arnaiz je že v 15. minuti dosegel zadetek za goste. V 31. minuti pa je za Celto zadel Sisto. Na drugem že končanem dvoboju pa je Leganes z 1:0 uspel ugnati Villareal.

Ob remiju v Vigu navijače Barcelone najbolj veseli dejstvo, da se je v tekmovalni pogon vrnil Ousmane Dembele, ki je v igro vstopil v drugem polčasu.

Real Madrid je šele v zaključku prišel do zajetne zmage proti Numanciji v sodnikovem podaljšku sta zadela Isco in Mayoral. V prvem polčasu (35. minuta) je bil za Galaktike z bele točke natančen Gareth Bale.