[2,3194]
170585

Kous po porazu proti Olimpiji: “Lahko smo razočarani” (VIDEO)

18. 9. 2022, 09.55

Mura je tekmo 10. kroga Prve lige Telemach proti Olimpija začela odlično. Prekmurci so doma po 20. minutah vodili že z 2:0. A prevlado na igrišču so črno-beli presenetljivo prepustili zmajem. Tej so to izkoristili in zaostanek znižali že v prvem polčasu. V drugem pa uprizorili preobrat in iz Prekmurja odšli z vsemi tremi točkami.

Po tekmi se je z igralcem črno-belih Žigo Kousom pogovarjal tudi naš novinar Rok Grilec. Kous je bil mnenja, da je Mura, kljub kakovosti Olimpije za poraz bila kriva sama. Kaj je še povedal, si lahko pogledate v spodnjem posnetku.

Video, foto: Šport TV