[3194]
175939

Koprski branilec samokritično: Nismo si upali igrati (VIDEO)

14. 11. 2022, 08.24

V nedeljskem popoldnevu ste lahko na prvi slovenski športni televiziji spremljali derbi vikenda v Prvi ligi Telemach. Drugouvrščeni Celjani so gostili tretji Koper, v razburljivi tekmi pa smo videli delitev točk in remi z 1:1. Celje tudi po 17. krogih ostaja neporaženo na domačem igrišču.

V obeh taborih so bili po tekmi bolj ali manj enotni, da je remi pravičen rezultat. Dvoboj bi se lahko obrnil v obe smeri, Koper je po zadetku z bele točke ob koncu polčasa vodil, imel sredi drugega dela še eno enajstmetrovko, a jo je Andrej Kotnik zapravil. Sledila je ofenziva Celja, “vroči” Aljoša Matko je gostiteljem prinesel izenačenje, v zadnjih minutah pa so Celjani s pritiskom še nekajkrat prišli v zrele priložnosti, a Adnana Golubovića niso uspeli več premagati.

Po koncu tekme je koprski branilec Matej Palčič priznal, da ekipna igra kljub točki ni bila na ravni, ki bi si jo želeli.

Foto in Video: Šport TV