[3194]
221901

Koprivec in Radosavljević razočarana s predstavo v Stožicah: “Bojimo si podajati žogo” (VIDEO)

30. 3. 2024, 17.59

Nogometaši Kopra so po derbiju 28. kroga Prve lige Telemach Stožice zapustili sklonjenih glav. Kljub dvema doseženima zadetkoma v drugem polčasu so Olimpiji morali priznati premoč s 3:2.

Čeprav je v zaključku obračuna Koper pošteno ublažil poraz in v zadnjih minutah celo iskal zadetek za izenačenje, pa je vratar moštva Jan Koprivec po dvoboju priznal, da Primorci niso bili blizu uspeha. V intervjuju za Šport TV po tekmi ni skrival razočaranja nad predstavo Kopra, ki ni uspel ponoviti uspeha s pokalnega tekmovanja, v katerem je aktualne prvake izločil.

Da Koper v Stožicah ni pokazal pravega obraza in posledično zasluženo ostal praznih rok, se je strinjal tudi trener moštva Aleksandar Radosavljević.

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več