single
[4]
124246

Kopitarjev gol premalo za točko

Avtor: Šport TV
24. 4. 2021, 09.06

Hokejisti ekipe Los Angeles Kings so v severnoameriški hokejski ligi NHL zabeležili nov poraz. V domači dvorani Staples Center so morali priznati premoč Minnesoti, ki je bila uspešna že na šesti zaporedni tekmi. Zmagala je s 4:2, dva gola je pri tem dosegel Kiril Kaprizov. Pri kraljih se je med strelce vpisal tudi Anže Kopitar.

Z njegovim golom se je Los Angeles v 56. minuti približal na 2:3, toda v zadnjih trenutkih, ko je vratarja zamenjal s šestim igralcem, ni uspel izenačiti, prav nasprotno, gosti so deset sekund pred koncem zmago potrdili prek Joela Erikssona Eka.

Za kralje je bil to tretji poraz na zadnjih štirih tekmah.

Vir: STA
Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Stuttgart na BayAreni ponižal razglašeni Leverkusen (VIDEO)...Več

2

Prvi krogi z Yamaho: Tim Gajser preizkusil svojo novo ‘mašino’ (VIDEO)...Več

3

Lakers po hektični končnici izgubili proti Bucksom, Giannis v ključnih trenutkih LeBronu zmuznil žogo iz rok (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

2

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več

3

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več