[4]
89317

Kopitar zadel za zmago kraljev proti Calgaryju

20. 10. 2019, 08.03

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL v noči na nedeljo premagali Calgary Flames s 4:1 in prekinili niz treh tekem brez zmage. Tretji gol za kalifornijsko ekipo je prispeval Anže Kopitar, ki je zadel, ko je imelo njegovo moštvo na ledu igralca manj.

Jonathan Quick je prispeval 23 obramb za zmago v domačem Staples Centru, med strelci pa so bili poleg Kopitarja še Tyler Toffoli – s prvim golom je prekinil kar 136 minut dolgo strelsko sušo svoje ekipe -, Jeff Carter ter Ilija Kovalčuk. Za goste je ob koncu tekme izid znižal Mikael Backlund.

Naslednjo tekmo bodo Kopitar in soigralci igrali 23. oktobra, njihov tekmec bo Winnipeg.