16823

Kopitar zadel, Kings izgubili

Avtor: Rok Grilec
20. 3. 2017, 08.52

Hokejistom Los Angeles Kings se izmika uvrstitev v končnico lige NHL. Enajst tekem pred koncem rednega dela za osmim mestom na zahodu zaostajajo že šest točk. Tokrat so bili brez moči v Calgaryju, ki je slavil s 5:2. Anže Kopitar je dosegel prvi zadetek za Kings.

Gostitelji so v polno zadeli štiri od uvodnih enajstih strelov na tekmi. Vmes je sicer Hrušičan znižal zaostanek na 1:2, toda po dobri minuti in pol druge tretjine je bil rezultat že 4:1.

Kings bodo od preostalih enajstih tekem šest igrali pred domačo publiko, prvič 23. marca z Winnipegom. Pred tem jih že jutri čaka še ena zahtevna kanadska preizkušnja, Edmonton.

1

2

Ante Šimundža: Nas ne zanimajo njihove, njih pa ne naše zadeve (VIDEO)...Več

3

Martin Milec pred derbijem z Olimpijo: Ranjen lev je vedno najbolj nevaren (VIDEO)...Več

1

Pihler pred večnim derbijem: Želimo nadaljevati pozitivno rezultatsko serijo...Več