[4]
70563

Kopitar z golom potrdil zanesljivo zmago

6. 1. 2019, 08.47

Hokejisti Los Angeles Kings niso več najslabša ekipa zahodne konference severnoaameriške profesionalne lige NHL. Po zmagi s 4:0 nad Edmontonom, ki jo je z zadnjim golom na tekmi v tretji tretjini potrdil slovenski as Anže Kopitar, so prehiteli St. Louis in Chicago in se po točkah izenačili z Arizono.

Še vedno pa so precej oddaljeni od osmega mesta, ki še vodi v končnico.

Večino dela so opravili že v prvi tretjini, v 14. minuti so že vodili s 3:0, strelci golov pa so bili Kyle Clifford, Tyler Toffoli in Jeff Carter. Kopitar je v polno zadel v 11. minuti zadnjega dela, to je bil tudi njegov edini strel na tekmi.

Kralji bodo naslednjo tekmo igrali v ponedeljek, ko bodo gostovali v San Joseju.

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več