16420

Kopitar z dvema podajama pomagal kraljem do zmage

Avtor: Rok Grilec
26. 2. 2017, 09.25

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL v domačem Staples centru gostili mestne tekmece Anaheim Ducks in v boju za končnico zahodne konference zmagali s 4:1. Dvakrat je zadel Tyler Toffoli, kapetan Anže Kopitar pa je k zmagi prispeval dve podaji. Med domači vratnici se je po 59 tekmah vrnil Jonathan Quick in zbral 32 obramb.

Prvi so sicer že v uvodni tretjini povedli gosti, ko je zadel Andrew Cogliano, kralji pa so vse štiri zadetke dosegli v zadnji četrtini. Poleg Kopitarja je dve podaji k zmagi prispeval še Tanner Pearson, po enkrat pa sta zadela Dustin Brown in Jeff Carter.

Kralje zdaj čaka tekma v gosteh; v ponedeljek se bodo pomerili z vodilno ekipo zahodne konference, Minnesota Wild.

1

2

Ante Šimundža: Nas ne zanimajo njihove, njih pa ne naše zadeve (VIDEO)...Več

3

Martin Milec pred derbijem z Olimpijo: Ranjen lev je vedno najbolj nevaren (VIDEO)...Več

1

Pihler pred večnim derbijem: Želimo nadaljevati pozitivno rezultatsko serijo...Več