[4]
221945

Kopitar s kralji izgubil drugič zapored

31. 3. 2024, 08.30

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL vpisalo drugi zaporedni poraz. Kralji so v gosteh pri Calgary Flames doživeli poraz z 2:4. Kapetan kraljev Anže Kopitar se je tokrat vpisal med strelce. Kopitar je zadel proti koncu druge tretjine ob moštveni premoči na ledu za delni izid 2:3.

Kralji ostajajo na osmem mestu v razvrstitvi zahodne konference, zadnjem, ki jih pelje v končnico. Ekipa iz Kalifornije ima 87 točk, tri točke več imajo po novem prvaki iz Las Vegasa, ki so z 2:1 premagali Minnesota Wild.

Do zmage so prišli tudi hokejisti Edmonton Oilers (94 točk), ki so drugi v pacifiški skupini. Na vrhu skupine je Vancouver (98 točk), ki ima na zahodu pet točk manj od vodilnega Dallasa (103).

Kralje do konca rednega dela sezone čaka še devet tekem. Naslednja že v torek zgodaj zjutraj po srednjeevropskem času, ko bodo igrali v gosteh pri Winnipegu, ki je trenutno v razvrstitvi zahodne konference pred kralji.

1

2

Nekdanji kralj strelcev: Jakupović in Matko že zdaj pri zavidljivem številu golov! (VIDEO)...Več

3

Krznar: “Za poraz je kriv prvi polčas, eksperimentiranje se ni obrestovalo” (VIDEO)...Več